قوانین و مقررات

تمامی مشتریان و کاربران ( جدید و قدیم ) موظف به رعایت و اجرای قوانین و مقررات وضع شده توسط جی اف ایکس نال می‌باشند. این قوانین ممکن است در هر لحظه تغییر کند و کاربر موظف است پایبند به قوانین به‌روز شده باشد. تمامی مشتریان می‌بایست قبل از ثبت سفارش خود ، این صفحه را مطالعه کنند.‌‌‌ خرید کردن هر یک از محصولات جی اف ایکس نال به منزله ی مطالعه و پذیرفتن شرایط و قوانین زیر می باشد:

قوانین عمومی:

تماس تلفنی فقط برای مشاوره‌ی قبل از سفارش می‌باشد و به هیچ وجه نباید مسائل مربوط به پشتیبانی در تماس تلفنی مطرح شود.

تمامی مسائل مربوط به پشتیبانی فقط و فقط باید از طریق ایمیل پیگیری و رفع شود. جی اف ایکس نال نیز موظف است به ایمیل‌های پشتیبانی ظرف ۱۲ تا 24 ساعت پاسخ دهد. در صورت عدم پاسخگویی مشتری می تواند با تماس تلفنی به پشتیبانان عدم پاسخگویی را اطلاع بدهد.

مشتری می‌بایست قبل از ارسال سفارش درباره سیستم مدیریت محتوی سایت خود اطلاعات کافی کسب کرده و کار با آن را بلد باشد. (جی اف ایکس نال هیچ تعهدی پیرامون ارسال مطلب در سایت مشتری ، آموزش کار با سیستم مدیریت محتوی سایت و یا دیگر موارد مشابه را ندارد و آن را به هیچ وجه نمی‌پذیرد. )

عدم درج لینک (لینک کپی رایت یا لوگو یا هر نام دیگری از جی اف ایکس نال) هزینه ای مازاد بر هزینه قالب را در برخواهد داشت که در هنگام سفارش می بایست از واحد پشتیبانی استعلام صورت گیرد.

سایر قوانین:

کلیه محصولات خریداری شده از این سایت تنها برای شخص خریدار قابل استفاده می باشد. در صورتی که مشاهده شود محصول خریداری شده از این سایت توسط شخص خریدار در اختیار افراد دیگری قرار داده شده است و یا در وب سایت های دیگر به فروش می رسد، تیم پشتیبانی جی اف ایکس نال هیچ گونه مسئولیتی در قبال شخص خریدار نخواهد داشت و حق پیگیری قضایی این موضوع را نیز خواهد داشت، ضمنا به شخص خاطی(خریدار اصلی قالب از سایت ما) هیچ گونه پشتیبانی ارائه نمی شود.

در صورتی که در محصولاتاین وب سایت مشکلاتی باشد، به طوری که باعث ایجاد مشکل و یا ضرری (مالی یا غیرمالی) برای خریدار شود و یا امنیت سایت وی را به خطر بیاندازد، هیچگونه مسئولیتی متوجه سایت gfxnull.ir نخواهد بود.

1. نحوه ارائه پشتیبانی: پشتیبانی از طریق بخش پشتیبانی برای قالبهای اختصاصی و از طریق بخش دیدگاهها برای قالب های غیر اختصاصی، انجام خواهد شد و پشتیبانی از طریق تماس یا ایمیل انجام نخواهد شد. تنها قالبهایی پشتیبانی می شوند که از سایت ما دانلود شده باشند و ما مسئولیتی در قبال قالبهای مشابه که از سایر طریق به دست کاربر رسیده اند، نداریم و برای پشتیبانی ارائه شماره های خرید و نام کاربری الزامی می باشد. پشتیبانی شامل نصب قالب نمی شود و در صورت نیاز خریدار به نصب قالب، هزینه جداگانه دریافت خواهد شد.

2. حفظ کپی رایت و حقوق فارسی ساز قالب: خریدار متهد می شود که لینک کپی رایت جی اف ایکس نال را به عنوان فارسی ساز قالب در فوتر سایت رعایت کند که این شرط باعث پشتیبانی مادام العمر قالب میشود در غیر این صورت پشتیبانی قالب به مدت 1 ماه بعد از خرید میباشد. ارائه پشتیبانی فقط برای قالب های اختصاصی می باشد و هیچ گونه مسئولیتی در قبال قالب های غیر اختصاصی پذیرفته نمی شود.

3. عدم دستکاری کدهای قالب : خریدار متعهد میشود بعد از دریافت قالب ، تحت هیچ شرایطی در کدهای قالب بدون هماهنگی با جی اف ایکس نال دست نمیبرد در غیر این صورت ارائه پشتیبانی متوقف خواهد شد.

4.مدت زمان ارائه خدمات: بلافاصله بعد از خرید از سایت لینک دانلود برای شما آماده میگردد و تا 48 ساعت فعال می باشد.

5. محدوده ی فنی پشتیبانی محصولات: پشتیبانی مخصوص رفع ایرادات احتمالی موجود در قالب است نه مشکلات و ارور های سرور(هر چند تمام سعی ما در رفع تمامی مشکلات است اما زمان ما را یاری نمیکند) اما راهنمایی های ابتدایی مورد نیاز نیز از طریق بخش پشتیبانی، ارائه می شود.

7. محدودیت کاربرد قالب: استفاده از قالب صرفاً روی یک دامنه مجاز است (کلیه محصولات جی اف ایکس کد باز بوده و برای نامحدود دامین میتوانید استفاده کنید اما فقط یک دامین را پشتیبانی خواهیم کرد) استفاده روی دامین های بیشتر، منجر به توقف پشتیبانی خواهد شد و یا اینکه برای استفاده از دامین های بیشتر باید 50% قالب پرداخت شود تا پشتیبانی از دیگر دامین ها هم انجام شود.

8. قالب های رایگان و سایر قالب ها: قالب های غیر اختصاصی فقط از طریق بخش دیدگاهها پشتیبانی می شوند. همچنین تنها قالبهایی پشتیبانی می شوند که از سایت ما دانلود شده باشند و ما مسئولیتی در قبال قالبهای مشابه که از سایر طریق به دست کاربر رسیده اند، نداریم و برای پشتیبانی ارائه شماره های خرید و نام کاربری الزامی می باشد.

Download Premium Magento Themes Free | download premium wordpress themes free | giay nam dep | giay luoi nam | giay nam cong so | giay cao got nu | giay the thao nu
CodeGFX Download - Download Premium Themes, plugin and ...
Register New Account
Reset Password